Úvod do bezrizikového online sázení

I v České republice existuje řada lidí, kteří se poměrně slušně živí sportovním sázením. K tomu, aby se člověk stal profesionálním sázkařem však vede relativně dlouhá cesta. Na začátek je třeba si vydělat vstupní kapitál, s kterým pak můžete dále pracovat. První a jak dále uvidíte i velmi jednoduchý způsob výdělku sportovním sázením je využití vstupních bonusů.

Konkurence sázení na internetu donutila internetové společnosti přilákávat zákazníky vstupními bonusy (např. iFortuna.cz nabízí při vstupní bonusovou sázku bez rizika ve výši 500 Kč a vstupní bonus až do výše 3000Kč více o kanceláři a bonusu zde). Při správném postupu sázení lze právě díky těmto vstupním bonusům dosáhnout bezrizikové sázky a případného čistého zisku.

Kolik můžete vydělat?

Při dodržení stanoveného principu bude Váš minimální čistý zisk cca 46Kč a maximální více než 1000Kč. Názorný příklad naleznete v doporučeném postupu

Co budete potřebovat?

1. peněžní prostředky na počáteční vklad (minimálně 500Kč) a na pojistné vklady (cca 1500Kč)

2. bankovní účet s internetbankingem (není nutný, ale výrazně urychluje transakce)

3. kalkulačku, papír na poznámky a především důsledné dodržování postupu

Princip sázení

Samotný princip bezrizikového sázení je velmi jednoduchý. Spočívá v tom, že si vsadíte na favorizovaného hráče a zároveň učiníte i tzv. pojistnou sázku na soupeře. Pokud vyhraje favorit (což je pravděpodobnější), dosahujete čistého zisku a pokud vyhraje soupeř, dostáváte všechny vaše investované peníze zpět. Jak správně sázet se dočtete v doporučeném postupu.

Upozornění

Novinka Nyní si můžete přečíst také o herním strategickém systému Half-time Full-time system


All rights reserved - en obsahu tohoto webu je zakzno
 Znojmo  Vdlek na internetu